Logo_CBA

Manažer prodeje (M/Ž) - Šumperk

Pro síť maloobchodních prodejen potravin hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Manažer prodeje pro společnost FOLGET, spol. s r.o., který s námi potáhne za jeden provaz.

Co budete dělat?

  • vedení obchodních jednání s dodavateli
  • aktivní vyhledávání nových lokálních dodavatelů zboží
  • zapojování se do vytváření cenové strategie
  • administrativní a organizační podpora vedení společnosti
  • aktivní spolupráce s vedoucími prodejen
  • vyhledávání příležitostí pro rozšíření sortimentu
  • podílet se na výsledcích prodejen, odpovědnost za prodejní výsledky
  • zavádění moderních technologií na prodejny, samoobslužné pokladny
  • inventarizace prodejen, skladové hospodářství

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitou
  • praxi na pozici obchodního manažera nebo vedoucí prodejny
  • znalost prostředí maloobchodu
  • obchodního ducha, orientaci na výsledek, proaktivitu
  • znalost práce na PC včetně aktivní znalosti MS Office Word, MS Excel
  • Řidičský průkaz, skupina B – aktivní řidič
  • samostatnost, pečlivost a flexibilita
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • zázemí úspěšné české firmy s 30-ti letou tradicí, zaměstnání v perspektivní dynamické společnosti
  • zaměstnanecké nákupy (potraviny, drogerie) za zvýhodněné ceny
  • sleva 20% na nákup v Hobby marketu KiNEKUS
  • zvýhodněné ceny pohonných hmot a mobilních tarifů
  • dotované stravování, firemní kantýna
  • zvýhodněné nákupy na prodejně kolomat.cz, Šumperk
  • hrubá mzda: 26.000 – 35.000 Kč

Své životopisy zasílejte na e-mail: kariera@cba.cz nebo použijte kontaktní formulář na této stránce, prostřednictvím kterého lze poslat životopis ve formátu pdf.

Kontakt: Bc. Libor Václavek, tel.: +420 739 522 201