IMG-20220606-WA0005

Vedoucí prodejny (Ž/M)

Do prodejny potravin v Hodoníně hledáme vedoucí/ho prodejny se zkušenostmi z maloobchodu.

Co budete dělat?

  • samostatně řídit prodejnu
  • organizovat směny a práci týmu
  • zajišťovat plynulý chod prodejny
  • zapojovat se do každodenního provozu prodejny (objednání zboží, zařazování nového zboží, tisk cenovek, vyřizování reklamací, kontrolní činnost)
  • starat se o prezentaci zboží a celkový vzhled obchodu.

Požadujeme:

  • zkušenosti s řízením a vedením zaměstnanců
  • znalosti a zkušenosti z oboru prodeje potravin
  • středoškolské vzdělání s maturitou, případně i vyučení s praxí, trestní bezúhonnost
  • svou pozitivní energií umíš rozhýbat lidi kolem sebe a udávat jim správný směr
  • jsou ti blízké naše hodnoty, mezi které patří orientace na zákazníka, respekt, týmová spolupráce, disciplína
  • občasná práce i na odpolední směnu

Otevírací doba prodejny: Po-Pá: 6:00-18:00 h / So: 6:00-12:00 h

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné české firmy s 30-ti letou tradicí
  • zaměstnání v perspektivní dynamické společnosti
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • měsíční výkonnostní odměny
  • zvýhodněné ceny pohonných hmot a mobilních tarifů

Místo pracoviště: Potraviny CBA, Národní třída 65, 695 00 Hodonín

Své životopisy zasílejte na e-mail: kariera@cba.cz nebo použijte kontaktní formulář na této stránce, prostřednictvím kterého lze poslat životopis ve formátu pdf.

Kontakt: Bc. Libor Václavek, tel.: +420 739 522 201